Zkouškové

06. 01. 2016 | † 06. 01. 2016 | kód autora: OMO

 Ahoj všichni.

Rozhodla jsem se tento blog založit proto, abych se sem mohla chodit vypovídat a ze všeho se vypsat. Uvidím, jak dlouho mi to vydrží :)

To co mě momentálně nejvíce trápí je zkouškové období. Prostě se nemohu donutit učit. Neustále mě něco rozptyluje, přála bych si aby mi  na celej měsíc vypli eletriku a já neměla možnost koukat do mobilu, sledovat každou kravinu v televizi ( ano, už i politické debaty mi příjdou zajímavější a to politiku fakt neprožívám ) a neměla neustálou potřebu něco vařit :D 

Někdy si fakt přeju mít úplně jiné myšlení, obdivuji ty slečny, co se zvládají učit, dobře vypadat, obstarávat domácnost a ještě stíhat kamarády. Obdivuji je, jak ráno vstanou učí se, uvaří, zase se jdou učit, odpoledne stíhají fitko, uklidit, nachystat večeři a zase se jít učit. Proč sakra nemůžu být taková, proč nezvládám ani polovinu z toho ? 

Připadá mi, že i kdyby mě někdo zavřel do místnosti metr krát metr, tak stejně budu raději koukat do blba.

Mám i takové myšlenky, že se na školu prostě vykašlu a pujdu pracovat. Jenže.... povolání kterému bych se ráda věnovala se prostě bez vysoké školy dělat nemůžu, teda pokud nemáte velmi dobré kontakty, což nemám, proto musím dřít, jenže nevím jestli to zvládnu. Ale musím, prostě musím!!!! 

Cesta k cíly je ještě hodně dlouhá, jsem teprve v prvním ročníku na VŠ. Doufám, že mě to učení nějak chytne, mám spoustu spolužáků, které to už nadchlo a žijí tím, samy si hledají informace, sledují aktuality ale já pořád nic.

Nebojte, budu už končit čeká mě 25 stránek co se musím na zítřejší zkoušku naučit, tak snad mi to alespon 2 hodinky vydrží.

Držte mi place.

 

A jak zvládáte zkouškové Vy ?

 

Vaše S.


Zobrazit další články tohoto autora

Další články z rubriky osobni

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.